DŮLŽITÉ - Koronavirus již ovlivňuje dění v celé ČR a zřejmě se nevyhne ani odvětví zemědělské výroby, proto jsme dnes byli níže uvedeným dopisem z MZE požádáni o součinnost i my. Rádi bychom tedy požádali o součinnost i Vás...

Citace:

Dobrý den,

z pověření pana ministra ing. Miroslava Tomana, CSc. si Vás touto cestou dovoluji oslovit a požádat Vás o součinnou pomoc při předcházení a řešení krizových situacích v podnicích živočišné výroby s ohledem na krizová a mimořádná opatření v České republice, která byla přijata v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území České republiky.

Na základě přijatých opatření na Ministerstvu zemědělství Vás proto žádám, abyste každý den, včetně sobot a nedělí, na e-mailovou adresu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. + kopie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nahlásili výskyt problémů, které indikujete v souvislosti s výskytem uvedené nákazy při zajišťování chodu živočišné produkce, a to denně do 14.00 hod.

Pokud v každý den, do 14.00 hod, neobdržíme od Vás žádnou informaci, budeme do svodného hlášení pro pana ministra uvádět „k dnešnímu dni nejsou od oslovených kontaktů žádné konkrétní informace o problémech spojených s výskytem koronaviru v ČR“.

 

Děkuji za spolupráci a přeji Vám všem pokud možno bezproblémové zajištění Vašich pracovních i osobních činností.

 

Struktura hlášení přiložena níže...

 

S pozdravem

Ing. Veselá Zdeňka

Odd. hospodářských zvířat

Ministerstvo zemědělství ČR

Těšnov 17, 117 05 Praha 1

TEL: +420 221 812 200

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Akce svazu08.10
2020

Kalendář

září 2020
Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Černostrakaté

Novinky

 

 

 

Auta versus krávy

Zemědělská činnost je v současné době často přetřásána v médiích. Jedním ze žhavých témat je i metan, který hospodářská zvířata produkují.

 V následujícím vzdělávacím videu profesora Mitloehnera, odborníka na kvalitu ovzduší je vidět jak je to s koloběhem skleníkových plynů v atmosféře.

Odkaz naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=RW8BclS27aI&feature=youtu.be 

(Pro české titulky je třeba kliknout na zubaté kolečko dole ve videu a zatrhnout titulky čeština)

cows vs cars