Zemědělský svaz ČR na svých stránkách poskytuje informace týkající se koronaviru v zemědělství. Zároveň se zde mohou spojit zájemci o práci v zemědělství se samotnými farmáři 

hlavička korona

                                                                                                                                                            V Praze dne 27. března 2020

Vážená paní,

Vážený pane, 

obracím se na Vás s nabídkou pomoci v této situaci. Abychom alespoň trochu ulehčili všem zemědělcům od současných problémů, snažíme se pro vás získávat a poskytovat ty nejaktuálnější informace, týkající se současné situace a komunikovat problémy směrem ke státní správě.

Za tímto účelem Vám nabízíme sdílení potřebných informací, které aktuálně každý den připravuje Zemědělský svaz ČR pro své členy. Tyto aktuální informace naleznete na stránkách www.zscr.cz/koronavirus. Na tomto webu můžete také řešit problémy kolem nedostatku zaměstnanců.

Na těchto stránkách můžete: 

  • Poptávat pracovníky pro tuto mimořádnou situaci
  • Vybírat z potenciálních pracovníků a brigádníků z řad studentů, absolventů i nezaměstnaných
  • Získat kontakty na personální agentury a sdružení, která nabízejí zaměstnance či brigádníky na výpomoc v zemědělství
  • Vkládat dotazy týkající se koronaviru ve vztahu k zemědělství
  • Najít odpovědi na již zodpovězené otázky

V našem systému https://www.zscr.cz/Koronavirus?prace v současnosti evidujeme přes 150 studentů a dalších zájemců o práci či brigádu. Většinou se jedná o studenty středních a vysokých zemědělských škol, případně absolventy, kteří jsou ochotni pracovat v zemědělském odvětví převážně formou brigády, v některých případech i na trvalé zaměstnání. V případě zájmu o brigádníka kontaktujte Soňu Jelínkovou na tel: 604 818 093, či e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zašle Vám kontakty na vybrané uchazeče o práci.

Pokud nenaleznete vhodného kandidáta, můžete zadat poptávku do systému sami.  

Navázali jsme také spolupráci s některými sdruženími, které sdružují potencionální pracovníky z řad zábavního, gastronomického a jiného průmyslu, kteří se v současnosti ocitli bez práce, ale také s personálními agenturami. Jsme Vám tak schopni nabídnout alespoň částečné řešení problematické situace. Sledujte proto naše webové stránky www.zscr.cz , kde se dozvíte podrobnosti.

Tyto služby Vám samozřejmě nabízíme bez jakéhokoliv závazku. Doufám, že pro Vás budou tyto informace užitečné a budeme rádi, pokud Vám tímto alespoň trochu pomůžeme v této nelehké situaci.

S pozdravem                                                                                                               Ing. Martin Pýcha

                                                                                                                      Předseda Zemědělského svazu ČR

 

 

Aktualizováno

Kalendář

květen 2024
Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   Černostrakaté            Novinky

 2018 1

         Ke stažení zde